Pogoda w Bydgoszczy 17 sty 06:28 | Redaktor
Jesień nie ustępuje. Ale będzie słonecznie [POGODA]

Jesteśmy w zasięgu wyżu „Dirk” z centrami nad Ukrainą i Rumunią. w ciepłym powietrzu polarnym morskim.Niż Fenja rozczłonkował się i kilka pochodzących z niego mniejszych ośrodków znajduje się na północnych wybrzeżach Europy. W tej sytuacji mamy w Polsce napływ ciepłego powietrza z południa. Szron, który nocą pojawił się na szybach samochodów szybko zniknie po wschodzie słońca.

Przedwiośnie się umacnia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 04:28

Znowu popada [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:18

Dziś powinno być w Bydgoszczy pogodnie, przewidywane jest zachmurzenie małe i umiarkowane. W godzinach porannych mogą się pojawić zanikające mgły, ograniczające widzialność do 200 metrów. Temperatura maksymalna wyniesie około 6 stopni. Wiatr będzie słaby, wzmagający się po południu do umiarkowanego i porywistego, południowo-wschodni i południowy. 

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane i znów wystąpią przymrozki.

W sobotę nastąpi wzrost zachmurzenia do dużego, aż do wystąpienia wieczorem i w nocy słabych opadów deszczu. Wczesniej jednak, zwłaszcza w godzinach porannych, mogą wystąpić mgły. Temperatura maksymalna wyniesie jutro 5 stopni. Wiatr ma być umiarkowany, okresami może być dość silny oraz porywisty, południowo-zachodni i południowy. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.52, a zajdzie o 16.04. Dzień będzie trwał 8 godzin i 12 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor