Pogoda w Bydgoszczy 17 sie 07:43 | Redaktor
Jest słonecznie, ale nadchodzi front [POGODA]

Na północ od wysp Brytyjskich wciąż znajduje się głęboki niż „Bernd” ze swoim systemem frontów atmosferycznych. Jeden z tych frontów dotrze do Polski w ciągu najbliższej doby i przyniesie zachmurzenie, które towarzyszyć nam będzie aż do poniedziałku, a może nawet dłużej. Front, przemieszczając się po nagrzanym podłożu nie przyniesie wielkich zmian temperatury, a jedynie zachmurzenie i opady.

Chłodna (wyborcza) niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:54

Pochmurno i chłodno [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:16

Na razie jednak w Bydgoszczy jest jeszcze pogodnie i tak będzie mniej więcej do południa. Temperatura maksymalna wyniesie dziś około 25 stopni, wiatr będzie słaby, po południu umiarkowany, południowy. Po południu wzrost zachmurzenia, ale na razie bez opadów. 

Jutro zachmurzenie umiarkowane lub duże, temperatura maksymalna nadal około 25 stopni, wieczorem i w nocy możliwy deszcz. W poniedziałek zmiana kierunku wiatru na zachodni, wciąż duże zachmurzenie, temperatura bez większych zmian.  

W dłuższej perspektywie ośrodki wyżowe, które utworzyły się nad Alpami i nad Ukrainą, po pewnych fluktuacjach utworzą wraz z wyżem Azorskim i wyżem „Beatrix”, który wciąż znajduje się nad północną Rosją, wał wyżowy, który pod koniec przyszłego tygodnia obejmie całą Europę.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.32, a zajdzie o 20.11. Dzień będzie trwał 14 godzin i 38 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

 

  

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor