Pogoda w Bydgoszczy 6 wrz 05:43 | Redaktor
Ostatni dzień pogody tego typu [POGODA]

Na zachodzie i w centrum Europy rozciąga się wyż znad Atlantyku. Pozostały obszar kontynentu obejmują niże. Są one powiązane z układami frontów atmosferycznych.

Zehra i Bianca [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:35

Od zachodu w chłodnym powietrzu za wczorajszym frontem rozbuduje się klin wyżu znad Atlantyku. Odczuwać będziemy nadal chłodne powietrze polarno morskie. Ciśnienie będzie nieznacznie wzrastać.

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie małe lub umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna wyniesie około 19 stopni. Wiatr słaby lub umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

W nocy nadejdzie zokludowany front związany z niżem „Götz”. W sobotę w związku z tym nastąpi zdecydowana zmiana typu pogody. Zachmurzenie będzie całkowite, wystąpią najprawdopodobniej w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz w nocy z soboty na niedzielę obfite opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie zaledwie 15 – 16 stopni a w czasie opadów jeszcze spadnie. Wiatr słaby lub umiarkowany, zmieni kierunek na południowy.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.07, a zajdzie o 19.26. Dzień będzie trwał 13 godzin i 18 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor