Pogoda w Bydgoszczy 27 cze 06:52 | Redaktor
Padł rekord temperatury. Ale dziś będzie chłodniej [POGODA]

Niż Otto jest już nad Białorusią, a jego front chłodny przeszedł przez Bydgoszcz wczoraj wieczorem

Pogoda zmienną jest [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:35

Chmurna jesienna zima trwa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:14

Poświadczył on swoje przejście silnym wiatrem, spadło w niektórych miejscach kilka kropel deszczu, dało się słyszeć grzmoty. W okolicach Bydgoszczy wystąpiły silne burze. Co jednak ciekawsze, padł w Bydgoszczy rekord temperatury. O 17-tej stacja IMGW odnotowała 36,1 stopnia. Wczoraj jeszcze pisałem, że tak wysokich temperatur, wbrew niektórym prognozom, się nie spodziewam. A jednak — zdarzyło się właśnie tak. Został też ustanowiony nowy rekord czerwcowej temperatury w Polsce. W Radzyniu w województwie lubuskim ok. godz. 15.20 zanotowano 38,2 stopnia.

O 19-tej temperatura zaczęła spadać, o 6-tej rano było 18,7 stopnia. Ten rząd temperatury utrzyma się dziś przez cały dzień, przy umiarkowanym i dużym zachmurzeniu i dość silnym wietrze północno–zachodnim. Mogą się pojawić, choć są mało prawdopodobne, przelotne deszcze. Temperatura maksymalna nie powinna przekroczyć 22 stopni. 

W nocy temperatura minimalna wyniesie około 15 stopni. W piątek zachmurzenie będzie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu nie są wykluczone, choć mało prawdopodobne. Temperatura maksymalna około 24 stopni. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, północno-zachodni i północny.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.23, a zajdzie o 21.18. Dzień będzie trwał 16 godzin i 55 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor