Pogoda w Bydgoszczy 24 lut 06:00 | Redaktor
Poniedziałkowe rozpogodzenie [POGODA]

Wędrowny klin wyżowy, który w ślad za niżem Yulia przewędruje dziś przez Polskę z zachodu na wschód, przyniesie przejściową poprawę pogody. Za nim jednak przyjdzie we wtorek niz Zehra, który już jest nad wyspami Brytyjskimi i przyniesie kolejną falę deszczu oraz ocieplenie.

Przebłysk lata [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:57

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:56

Południe oraz częściowo centrum Europy znajdzie się pod wpływem wyżów. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę będą kształtować niże z układami frontów atmosferycznych. Wspomnany klin słabego wyżu znajdować się będzie początkowo nad południowym Niemcami, a pod koniec dnia już nad Rumunią. Z północnego zachodu napływać będzie dość chłodne powietrze polarne morskie.

W Bydgoszczy dziś padać przestało około 3-ciej nad ranem. Temperatura o 6-tej rano wynosi 3,3 stopnia. Zachmurzenie będzie umiarkowane lub duże z większymi przejaśnieniami. Deszcz „wielkoskalowy” nie powinien juz padać, choć nie jest wykluczony niewielki opad konwekcyjny, a wiatr bedzie stopniowo słabł aż do wieczora, kiedy zmieni kierunek na południowy i zmniejszy prędkość do około 10 km/h. 

Temperatura maksymalna wyniesie około 7 stopni.

We wtorek powtórka z niedzieli: wróci deszcz, temperatura wzrośnie do około 9 stopni a wiatr znowu stanie się porywisty, południowo zachodni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.46, a zajdzie o 17.16. Dzień będzie trwał 10 godzin i 29 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor