Pogoda w Bydgoszczy 16 cze 05:53 | Redaktor
Uspokojenie i ochłodzenie [POGODA]

Burza, która przeszła wieczorem nad Bydgoszczą była łagodna, ale zgodnie z przewidywaniami w województwie zachodniopomorskim wystąpiły niezwykle gwałtowne zjawiska atmosferyczne.

Pod kołdrą z chmur jest jeszcze ciepło [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:17

Zima przychodzi ze wschodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:06

W powiecie drawskim przeszła trąba powietrzna, która uszkodziła 50 dachów. U nas spadło 80 mm deszczu na metr kwadratowy, między godziną 23 a 1 w nocy. Burze te związane były z frontem chłodnym. Przeszedł on z zachodu na wschód, przynosząc napływ chłodniejszej masy powietrza. Od zachodu rozbudowuje się wyż. Dziś w Bydgoszczy będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami mogą wystąpić przelotne opady deszczu, niewykluczone są burze. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 21 do 23 stopni.  Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, 10 do 20 km/h, zachodni, skręcający na północno zachodni. Ciśnienie będzie rosnąć. 

Jutro zachmurzenie będzie już małe, przewidywany jest dalszy wzrost ciśnienia, bez opadów, temperatura maksymalna do 25 stopni. Kolejne deszcze i burze spodziewane są w środę.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.20, a zajdzie o 21.16 Dzień będzie trwał 16 godzin i 56 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor