Pogoda w Bydgoszczy 25 kwi 2019 | Redaktor
Żar i piach tropików [POGODA]

Dziś dzieje się to, co przewidzieliśmy już wiele dni temu. Po „pochylni”, którą utworzył wyż na wschodzie z niżem na zachodzie, dochodzi do nas dziś z południa masa powietrza zwrotnikowego.

Lato bez większych zmian [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:01

Lato wszędzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:14

Nastąpi wzrost temperatury o kilka stopni. Wczoraj maksymalna temperatura wyniosła w Bydgoszczy 19,6 stopnia, dziś możemy się spodziewać 23 – 25 stopni. Wiatr osłabnie i zmieni kierunek na południowy. 

W ciągu dnia spodziewany jest wzrost zachmurzenia do umiarkowanego lub dużego. Nadal w powietrzu będą spore ilości suchego pyłu — dziś, wraz z tropikalnym powietrzem, zacznie już docierać zapowiadany przez wszystkie media pył znad Sahary. 

Czekają nas dwa bardzo ciepłe dni. Natomiast niż z zachodu, jak każdy niż, za ciepłymi masami powietrza przyniesie masy zimne. Taki front dotrze do nas w sobotę. Temperatura spadnie wtedy być może nawet o 10 stopni (ale wciąż utrzyma się powyżej 15 stopni w dzień). Być może z tym frontem przyjdzie też do nas wreszcie deszcz. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.28, a zajdzie o 20.05. Dzień będzie trwał 14 godzin i 37 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor