Pogoda w Bydgoszczy 21 paź 06:27 | Redaktor
Złota jesień trwa [POGODA]

Niewielki niż „Urban” znajduje się nad morzem Północnym i kieruje się w rejon Holandii. Natomiast znaczna część kontynentu jest w zasięgu wyżów.

Przebłysk lata [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:57

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:56

Jeden z nich to ogromny wyż rosyjski centrum w rejnie morza Kaspijskiego. Drugi to wyż Azorski znad Atlantyku. Jesteśmy w zasięgu zatoki niżu „Urban”. Zatoka ta jednak wypełnia się i  wszystko wskazuje na to, że cyrkulacja zachodnia zostanie na razie zablokowana. Z południowego zachodu nadal napływa bardzo ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego. Jutro front chłodny przyniesie niewielkie ochłodzenie.

Dziś zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, temperatura maksymalna około 21 stopni. Wiatr na ogół słaby, zmienny z przewagą kierunków południowych.

W nocy temperatura minimalna około 10 stopni. 

Jutro będzie zachmurzenie małe i umiarkowane, w drugiej części dnia może wzrosnąć do dużego. Temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. Wiatr słaby, zachodni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.25, a zajdzie o 17.39. Dzień będzie trwał 10 godzin i 13 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor