POLICJA 997 1 sie 2019 | Redaktor
 Poszukiwana mieszkanka Fordonu zatrzymana z narkotykami

fot. policja

Policjanci z Fordonu zatrzymali poszukiwaną 24-latkę. W namierzeniu kobiety pomogli kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Fordońscy funkcjonariusze zabezpieczyli należącą do poszukiwanej amfetaminę. Kobieta usłyszała już zarzuty i trafiła za kraty aresztu śledczego.

Z pierwszych informacji wynikało, że w jednym z mieszkań w Fordonie mogą znajdować się narkotyki. W tym samym czasie kryminalni z fordońskiego komisariatu otrzymali informację od kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy o poszukiwanej kobiecie, która najprawdopodobniej może przebywać w wytypowanym przez nich miejscu.

W środę (31 lipca) policjanci przystąpili do działania. W mieszkaniu zastali kilka osób, w tym poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. 24-latka została zatrzymana. Co więcej, na balkonie mieszkania kryminalni znaleźli kilkadziesiąt woreczków z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Szybko okazało się, że właścicielem narkotyków jest 24-latka. Kobieta została zatrzymana i dowieziona do policyjnego aresztu.

W czwartek (1 sierpnia) kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie prokurator na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawił jej zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Podejrzana trafiła już do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy. Teraz za kratami spędzi najbliższe pół roku.

źródło: Policja (kom.Przemysław Słomski)

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor