POLICJA 997 4 gru 19:54 | Redaktor
Rozpoznajesz tego mężczyznę? [KOMUNIKAT POLICJI]

kadr z nagrania/materiał policyjny

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny proszą o pomoc w identyfikacji przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce 17 kwietnia 2019 roku około godziny 11.36 przy al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 54 w Bydgoszczy. Pokrzywdzony dokonał autoryzowanej wypłaty gotówki w kwocie 1750 złotych, ale nie zabrał ich z podajnika. Zrobił to natomiast mężczyzna widoczny na zdjęciu, który podszedł do bankomatu i przywłaszczył wypłacone wcześniej pieniądze. Jego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu bankomatu.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Informację można przekazać dyżurnemu Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny osobiście przy ulicy Ogrody 19a lub telefonicznie pod numerami 52 588 15 59 lub 112 (czynne całodobowo) powołując się na znak sprawy L.dz. V Kr- 1960/19 lub bezpośrednio prowadzącemu postępowanie sierż. szt. Dawidowi Gawęckiemu pod numerem telefonu 52 588 14 39.

źródło: KWP w Bydgoszczy

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor