Pozostałe 12 mar 18:55 | Redaktor
Ćwierć wieku piłkarskiej ekipy Camel Pizza [GALERIA]

Zaczynali jako Magda Masny Team/fot. nadesłane

25 lat temu w lidze szóstek pod nazwą Magda Masny Team raczkowała ekipa Camel Pizza.

Byli i obecni zawodnicy bardzo uroczyście świętowali to wydarzenie. W piątkowy (8 marca) wieczór w Klubie Antena odbyła się mini gala, na której obecnych było blisko 70 gości. Dwa dni później rozegrano mecz pokazowy, w którym spotkały się drużyny Daab i Magda Masny Team.

Piątkowe spotkanie zainaugurował pokaz taneczny formacji Street Atack, uczestnika programów m.in. „Mam Talent”, czy „You Can Dance”.

fot. nadesłane

Na część oficjalną składało się kilkunastominutowe przemówienie menagera, w którym przypomniał historię, sukcesy i ideę zespołu. Nie zabrakło podziękowań dla zawodników, sponsorów oraz osób bezpośrednio i pośrednio związanych z ekipą. Dla wszystkich obecnych, którzy przywdziewali barwy zespołu, czekały okolicznościowe medale. Przygotowany był krótki pokaz retro wideo, który zawierał m.in. wycinki z pojedynków rozegranych w latach 96-97, wtedy jeszcze na boiskach asfaltowych. Goście mogli skorzystać ze stanowisk wirtualnej rzeczywistości, obejrzeć profesjonalny pokaz barmański oraz dokonać wpisu w Księdze Jubileuszowej. Wszystko zwieńczyły popisy taneczne niemal do samego rana...

fot. nadesłane

A w niedzielne popołudnie na murawie Orlika przy ul. Nowogrodzkiej pojawili się dostojni rywale sprzed 25 lat: Daab i Magda Masny Team. Mecz pokazowy obfitował w sporą ilość akcji, oczywiście rozgrywanych w odpowiednim tempie, a także dużą dawkę uśmiechu. Nie zabrakło także goli, ale nie wynik był najważniejszy. Panowie piłkarze w sposób efektywny przypieczętowali piękny jubileusz.

Robert Borowicz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor