STRAŻ POŻARNA 998 29 kwi 2018 | Redaktor
Śmiertelny wypadek w miejscowości Ameryczka gmina Szubin w powiecie nakielskim. Droga DW 247 zablokowana

fot. Policja

Śmiertelny wypadek w miejscowości Ameryczka gmina Szubin w powiecie nakielskim. Doszło tam do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Droga DW 247 zablokowana. Na miejscu 6 zastępów Straży Pożarnej.

Śmiertelny wypadek w miejscowości Ameryczka gmina Szubin w powiecie nakielskim. Doszło tam do zderzenie czołowego dwóch samochodów osobowych.  Droga DW 247 zablokowana. Na miejscu 6 zastępów Straży Pożarnej.

Kierowca BMW kończąc manewr wyprzedzania na łuku drogi nie opanował pojazdu i uderzył bokiem w jadącego w kierunku Szubina Seata Cordobę. W wyniku wypadku cztery osoby zginęły. Są to wszystkie osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu - mówi mł. asp. mgr Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią. W samochodzie marki bmw śmierć ponieśli 44-letni kierowca i 22-letni pasażer, mieszkańcy g. Szubin. W seacie zginęli mężczyzna i kobieta. Prawdopodobnie małżeństwo w wieku średnim ok. 50 lat. Na miejscu prokurator z Szubina. Droga zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy i kierują ruchem.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor