Nocne utrudnienia na Focha i Grunwaldzkiej [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 kwi 20:46 Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej informuje, że w nocy wtorku (2 kiwetnia) na środę (3 kwietnia) oraz ze śrdoy (3 kwietnia) na czwartek (4 kwietnia) będzie przeprowadzana regulacja urządzeń w jezdni ulic: Marszałka Focha i Grunwaldzkiej.

Startuje program Bydgoska Karta Młodzieży

Redaktor | 2 kwi 14:07 BKM to projekt skierowany do młodzieży uczącej się w Bydgoszczy. Specjalna oferta przygotowana przez partnerów ma zachęcać do korzystania z oferty kulturalnej, rozrywkowej, gastronomicznej oraz innych oferowanych przez lokalne firmy - informuje ratusz.

Remont wykonany. Klucze oddane [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 mar 20:21 Łzy radości spływające po policzku Babci Rosity były najpiękniejszym podziękowaniem dla wszystkich, którzy włączyli się w pomoc po pożarze kuchni. Tak w skrócie można podsumować dzisiejsze spotkanie oraz naszą pracę – relacjonują społecznicy ze Stowarzyszenia „Dzięki Wam”. Dziś 29 marca wręczyli lokatorce klucze po wykonanym remoncie.

Zachodnia pierzeja: odbudować czy nie? Debata w ratuszu [WIDEO]

mk | 29 mar 16:52 Chciałbym wyjść stąd i wiedzieć, co mam robić – mówił prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski podczas konferencji na temat odbudowy zachodniej pierzei Starego Rynku. Głos w sprawie zabrali m.in. historycy, konserwatorzy, społecznicy i pasjonaci Bydgoszczy.

Park kieszonkowy powstaje w Śródmieściu

Redaktor | 20 mar 19:03 Drzewa i krzewy, rabaty z kwiatami, a także ławeczki i siedziska – na zieleńcu u zbiegu ulic Mickiewicza i Gdańskiej powstaje pierwszy w mieście park kieszonkowy. Miniogród ma być miejscem odpoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody – informuje ratusz.

Pomoc dla pogorzelca. Spółdzielnia apeluje

Redaktor | 19 mar 17:41 W związku z niezwykle przykrą sytuacją do jakiej doszło we wtorek (19 marca) w bloku przy ul. Monte Cassino 6, gdzie w wyniku pożaru spłonęło mieszkanie, prosimy o pomoc w upowszechnieniu informacji o zbiórce rzeczy dla poszkodowanego – apeluje Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa.