Wydarzenia 10 mar 11:50 | Redaktor
Ponad pół tysiąca uczestników „Tanecznych miraży” [GALERIA FOTO]

fot. Anna Kopeć

Na 20. Ogólnopolski Konkurs Tańca „Taneczne Miraże” zjechało w sobotę (9 marca) ponad pół tysiąca tancerzy.

Organizatorem imprezy jest od 20. lat Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, a pomysłodawcą i realizatorką konkursu jest dr Wiesława Pilewska.

Tutaj pełna lista nagrodzonych

W sobotę (9 marca) tancerze rywalizowali w hali Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy, ul Karłowicza 2.

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda do lat 9

  1. ZESPÓŁ TAŃCA MINI FOLLOW - Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  2. ZESPÓŁ TAŃCA VerSus 2 - Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kruszynie
  3. ZESPÓŁ TAŃCA CALINECZKI - Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku 4.      ZESPÓŁ TAŃCA INDIGO DANCE ART MORDY I MROZY - Centrum Kultury Mrozy - Świetlica W Kotuniu
  4. ZESPÓŁ TAŃCA KRASNALE  - Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda  10-11 lat

  1. ZESPÓŁ TAŃCA CLASSIC III - Centrum Kultury „Browar B.”, Włocławek
  2. ZESPÓŁ TAŃCA VerSus - Szkoła Podstawowa w Kruszynie
  3. ZESPÓŁ TAŃCA CALINECZKI JUNIOR - Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
  4. ZESPÓŁ TAŃCA SZMARAGD - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu
  5. ZESPÓŁ TAŃCA SWEET KIDS - SZKOŁA TAŃCA RAZ DWA TRZY Inowrocław
  6. ZESPÓŁ TAŃCA SPLIT - Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  7. ZESPÓŁ TAŃCA DEMI - Wąbrzeski Dom Kultury
  8. ZESPÓŁ TAŃCA SWAN DANCE I - OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W KOŁOBRZEGU
  9. ZESPÓŁ TANECZNY AMULECIK - Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  10. ZESPÓŁ TAŃCA CALINECZKI - Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda 12-13 lat

  1. ZESPÓŁ TAŃCA RYTMIX POWER - Niepubliczna Placówka Oświatowo – Wychowawcza, Studio Taneczno – Artystyczne RYTMIX Szczecin
  2. ZESPÓŁ TAŃCA SWEET JUNIORS - SZKOŁA TAŃCA RAZ DWA TRZY Inowrocław
  3. ZESPÓŁ TAŃCA SHOW - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu
  4. ZESPÓŁ TAŃCA RYTMIX PARTY - Niepubliczna Placówka Oświatowo – Wychowawcza, Studio Taneczno – Artystyczne RYTMIX Szczecin
  5. ZESPÓŁ TAŃCA GOLD DANCE ACADEMY TEAM 2 - GOLD DANCE ACADEMY SZCZECIN
  6. ZESPÓŁ TAŃCA FOLLOW - Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  7. ZESPÓŁ TAŃCA RYTMIX VIP - Niepubliczna Placówka Oświatowo – Wychowawcza, Studio Taneczno–Artystyczne RYTMIX Szczecin
  8. ZESPÓŁ DANCE STYLE I – Studio tańca Dance Style, Obwód Kaliningradzki, Bagrationovsk

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda 14-15 lat

  1. ZESPÓŁ TAŃCA INDIGO DANCE ART MROZY I KOTUŃ - Centrum Kultury Mrozy - Świetlica w Kotuniu
  2. ZESPÓŁ TAŃCA SWAN DANCE II - OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W KOŁOBRZEGU
  3. ZESPÓŁ TAŃCA BURSZTYNKI  - Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
  4. ZESPÓŁ TAŃCA JAZZ POINT 2 - Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  5. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO FAJBER FLEX - Gryfiński Dom Kultury
  6. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO DMT - Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  7. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO KROPKA – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda pow. 16 lat

  1. ZESPÓŁ TAŃCA CLASSIC I - Centrum Kultury „Browar B.”, Włocławek
  2. ZESPÓŁ TAŃCA MALACHIT - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu
  3. ZESPÓŁ DANCE STYLE II – Studio tańca Dance Style, Obwód Kaliningradzki, Bagrationovsk
  4. ZESPÓŁ TANECZNY AMULET II - Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  5. ZESPÓŁ TAŃCA JAZZ POINT 1 - Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  6. ZESPÓŁ TAŃCA GOLD DANCE ACADEMY TEAM 1 - GOLD DANCE ACADEMY SZCZECIN
  7. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO SIGMA – PAŁAC MŁODZIEZY W BYDGOSZCZY

W konkursie wzięły też udział duety i soliści.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor