Indivi-Duo gra i śpiewa w kolejnym wydaniu „Koncertów Nieoczywistych”

Jacek Kargól | 28 lip 08:28 Aleja prowadząca z Placu Wolności do Parku Kazimierza Wielkiego stała się w czwartek (25 lipca) salą koncertową dla interesującego projektu muzycznego z pogranicza bluesa, folku i ballady. Na zaproszenie Fundacji „Mandragora” przyjechał do Bydgoszczy zespół Indivi-Duo.

Pierwsze nagrody zdobywał w naszym mieście. Tomasz Ritter zagra w Ostromecku

Redaktor | 23 lip 10:34 Zwyciężył w I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych, jako młodziutki artysta sięgnął po najwyższy laur w Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów Artur Rubinstein in Memoriam. W najbliższą sobotę (27 lipca) Tomasz Ritter zagra w Pałacu Nowym w Ostromecku.

Kolejka w stolicy była jak Titanic [KSIĄŻKI]

Redaktor | 20 lip 19:39 O tym, że w Warszawie od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku jest metro, wiedzą chyba wszyscy, tak samo jak o tym, że jego budowa trwała kilkanaście lat. Nie wszyscy jednak wiedzą, że dzieje stołecznej kolejki podziemnej są o kilkadziesiąt lat starsze - pisze Krzysztof Osiński.

SztukaTeria nabiera rozpędu. Teraz Kantorowski [ZDJĘCIA]

Jacek Kargól | 14 lip 02:16 Po udanej inauguracji działalności galerii w kwietniu, SztukaTeria zaprosiła w piątek (12 lipca) na indywidualną wystawę Tomasza Kantorowskiego, młodego artysty z Warszawy. Wernisaż przyciągnął wielu odbiorców sztuki spragnionych kolejnych wrażeń. W planach są wystawy nawet co miesiąc.