Zdalna szkoła w praktyce. Rozmowa z nauczycielem jednej z bydgoskich szkół

Redaktor | 19 mar 14:49 Szkoła online jest dziś koniecznością. O pierwszych doświadczeniach takiego sposobu nauczania rozmawiamy z jedną z bydgoskich nauczycielek i wychowawczyń. Pierwsze trudności już dają o sobie znać, wszyscy uczymy się, jak sobie radzić. Są też kreatywne pomysły. Gdy każdy chce dobrze, to nie może się nie udać.

Nie poganiaj! O życzliwości na miejskich drogach, której nie opisują paragrafy

Redaktor | 12 mar 09:30 Na ulicach miasta możemy obserwować swoistą spontaniczność zachowań zarówno pieszych wobec kierowców jak i odwrotnie. Wielu wciąż sobie nawzajem przypomina na różne sposoby, że zbliżanie się do przysłowiowej zebry pieszego jest wystarczającym powodem dla kierowcy do zatrzymania auta, dyskusje legislacyjne w tym temacie trwają.

Dzień Kobiet w Centrum Nowe Życie. Bezpłatne spotkanie

Redaktor | 5 mar 11:24 Centrum Nowe Życie zajmujące się kompleksowym przyczynowym leczeniem niepłodności oraz innych schorzeń ginekologicznych – z wykorzystaniem NaProTechnologii – z okazji Dnia Kobiet zaprasza na spotkanie otwarte. Początek w piątek (6 marca) o godz. 18.00.

Spokojna Koka i ciekawski Kosmo pragną mieć właściciela

Redaktor | 4 mar 10:07 Rzetelne opisy psów przebywających w bydgoskim schronisku pozwalają chcącym przyjąć do domu czworonoga podjąć mądrą decyzję przy jego wyborze. Oto dziś prezentujemy Kokę i Kosma. Każde ze zwierząt marzy o kimś, kto je przygarnie. Czy znajdą się chętni?

Czy dostojny Orion i wesoły Lucky znajdą dom?

Redaktor | 27 lut 15:48 Psi towarzysz spacerów to najlepsza motywacja do codziennego ruchu na świeżym powietrzu. Codzienność z czworonogiem w domu to duża radość, a psy ze schroniska są wyjątkowo wdzięcznymi pupilami.