Zginął kierowca [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 23 lis 2018 W miejscowości Krusze (gmina Warlubie, powiat świecki) na drodze powiatowej DP1219 w wyniku zderzenia samochodu osobowego z drzewem zginął kierowca.

Podglądacze. Łapanka na rondzie Toruńskim

Redaktor | 22 lis 2018 Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali ruch pojazdów na rondzie Toruńskim w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego. Mundurowi „rozliczali” tych, którzy popełniali wykroczenia.

„Jurgen” wpadł pod Bydgoszczą

Redaktor | 22 lis 2018 Poszukiwany listem gończym „Jurgen” , członek zorganizowanej grupy przestępczej, którą kierował „Kadafi” wpadł pod Bydgoszczą. Policjanci Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zatrzymali go na działce w Samociążku. Nie zdążył stawić oporu, prawdopodobnie nie spodziewał się nalotu funkcjonariuszy.

Wypadek w Fordonie!

Redaktor | 21 lis 2018 Na skrzyżowaniu ul. Andersa i Piłsudskiego zderzyły się dwa samochody osobowe.

Policjant w szpitalu. Wypadek na rondzie Grunwaldzkim [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 lis 2018 Niebieski Fiat Panda, zjeżdżając z ronda Grunwaldzkiego, uderzył w wymuszającego pierwszeństwo peugeota. Fiatem podróżowali policjanci na służbie. Jeden z nich odniósł obrażenia i trafił do szpitala. W działania na miejscu zaangażowani byli strażacy z JRG 1 Bydgoszcz oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego. Sprawca zdarzenia nie odniósł obrażeń i po przebadaniu przez Ratowników...

Na gorącym uczynku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 lis 2018 Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali recydywistę podejrzanego o włamania do mieszkań. 57-latek wpadł tuż po tym, jak okradł mieszkankę bydgoskiego Szwederowa. Policjanci zabezpieczyli przy nim skradzione mienie oraz narzędzia służące do popełniania przestępstw. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Fałszywy wnuczek nadal atakuje

Redaktor | 16 lis 2018 Mimo szerokiej akcji profilaktycznej wciąż w naszym mieście zdarzają się przypadki oszustw metodą „na wnuczka” czy „na policjanta". Niestety w ostatnich dniach dwie starsze bydgoszczanki dały się oszukać i utraciły oszczędności życia.

Zaginęła schorowana kobieta

Redaktor | 12 lis 2018 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Ireny Jaskóły, lat 85, zamieszkałej w Bydgoszczy przy ul. Stawowej. Kobieta jest po dwóch udarach, przyjmuje na stałe leki.