Włamywacz zaatakował siekierą mieszkańca Niemcza

Redaktor | 9 gru 08:49 W ostatnim tygodniu w Niemczu rozegrały się bardzo niebezpieczne sceny, rodem jak z filmu kryminalnego. Dla pokrzywdzonego ostatecznie wszystko dobrze się skończyło, ale było bardzo niebezpiecznie.

Konopie indyjskie uprawiał w szafie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 gru 15:24 Policjanci bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę, w którego szafie znaleźli cztery krzewy konopi indyjskich. W mieszkaniu były też suszące się kwiatostany konopi i ponad 200 gramów marihuany.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 4 gru 19:54 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny proszą o pomoc w identyfikacji przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci będą uczyć studentów, studenci – policjantów

Redaktor | 3 gru 16:14 Przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu podpisali porozumienie o współpracy. Policjanci zorganizują dla studentów zajęcia z samoobrony, a studenci odwdzięczą się konwersacjami w języku angielskim.

Płonął warsztat przy Gdańskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 gru 09:19 W sobotnie (30 listopada) popołudnie jedno z podwórzy przy ul. Gdańskiej zostało spowite kłębami dymu. Policjanci patrolujący ten rejon zauważyli silne zadymienie jednego z obiektów i niezwłocznie wezwali straż pożarną.

Eliminowali z ruchu nielegalną konkurencję taxi

Redaktor | 2 gru 15:13 Policjanci z bydgoskiej „drogówki”, inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego i funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w sobotę (30 listopada) kontrolowali legalność i prawidłowość przewozu pasażerów. Złapali dwóch kierowców bez licencji.

Narkotyki poszły z dymem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 22 lis 13:02 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zniszczyli  77 kg narkotyków, zabezpieczonych i skonfiskowanych podczas różnych akcji. W piecu spłonęły marihuana, amfetamina, dopalacze.

Kobieta wpadła do studzienki, pomogli strażacy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 21 lis 08:46 Dramatyczny telefon otrzymali w środę (20 listopada) oficerowie Stanowiska Kierowania KM PSP w Bydgoszczy. Pod numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która wpadła do niezabezpieczonej dziury w ziemi w okolicy dworca kolejowego Bydgoszcz Leśna.