Wypadek w Piastoszynie: nie żyje kobieta

Redaktor | 12 sie 13:19 Policjanci ustalili wstępną wersję wydarzeń wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (10 sierpnia) na drodze wojewódzkiej nr 240 w miejscowości Piastoszyn. Pasażerka jednego z samochodów zmarła w szpitalu.

Cztery osoby zginęły w wypadku drogowym [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 11 sie 08:01 Kujawsko-pomorskie: Cztery osoby zginęły w wypadku koło Strzelna; samochód osobowy zjechał z prostej drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły cztery młode osoby w wieku około 20 lat, w tym jedna kobieta - podaje Radio Zet News na Twitterze..

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku [KOMUNIKAT]

Redaktor | 10 sie 12:58 W piątek (9 sierpnia) o godz. 15.15 w miejscowości Chrośna (gm. Solec Kujawski), kierujący prawdopodobnie autem marki Nissan Almera (kolor: odcień zielonego), w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z motorowerzystą w wyniku czego kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu, a jego pasażer został ranny.

Pijany 18-latek za kierownicą potrącił pieszą

Redaktor | 9 sie 20:50 18-letni mieszkaniec Nowego Dworu (gm. Koronowo) kierował pod wpływem alkoholu i potrącił kobietę. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

Policyjna impreza na plaży w Pieczyskach

Redaktor | 9 sie 16:24 „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” - w ramach tej akcji w sobotę (10 sierpnia) Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy i partnerzy organizują piknik na plaży głównej w Pieczyskach nad Zalewem Koronowskim.