Areszt dla sprawcy wypadku na al. Jana Pawła II

Redaktor | 29 paź 14:14 Policja wyjaśnia okoliczności potrącenia dwóch pieszych, do którego doszło w sobotę (26 października) na al. Jana Pawła II w Bydgoszczy. Sprawca najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Wiesz, gdzie jest ta kobieta? Policja prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 29 paź 11:44 Komenda Miejska Policji w Grudziądzu poszukuje Anny Rogowskiej. 35-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego 28 października między godziną 3.00 a 4.00 rano wyszła z domu z Małego Rudnika z zamiarem udania się do pracy na godzinę 4.00, lecz tam nie dotarła.

Po pożarze w Inowrocławiu: policja zatrzymała jedną osobę

Redaktor | 29 paź 09:49 Inowrocławska policja pod  nadzorem prokuratury ustala okoliczności i przyczyny pożaru, w wyniku którego w poniedziałek (28 października) zginęły cztery osoby. Jeden z mieszkańców kamienicy trafił do aresztu. - Trwają czynności w celu ustalenia, czy mógł mieć jakikolwiek związek z pożarem - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Dwaj po narkotykach, jeden po alkoholu, a każdy za kółkiem

Redaktor | 24 paź 16:30 Trzy osoby prowadzące pod wpływem narkotyków lub alkoholu zatrzymali w środę (23 października) policjanci na terenie Bydgoszczy. - To pokazuje, że kierowcy mają małą świadomość skutków tak nierozważnego zachowania – podkreśla podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc

Redaktor | 23 paź 13:43 Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość kobiety, której zwłoki zostały odnalezione w kwietniu w okolicach ulicy Polnej. Policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło jej prawdopodobny wizerunek. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości, proszone są o kontakt z policją.