Podała się za krewną i ukradła pieniądze seniorowi

Redaktor | 23 lip 16:28 W ręce policjantów z bydgoskich Wyżyn trafiły trzy osoby mające związek z oszustwami  na szkodę starszych osób. Sposobem oszukiwania seniorów było udawanie dawno niewidzianego członka rodziny. Zatrzymana kobieta trafiła na 2 miesiące do aresztu, natomiast jej dwaj kompani zostali objęci policyjnym dozorem.

Amfetaminę wieźli w pudełku śniadaniowym

Redaktor | 23 lip 14:24 Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali 30-latka i jego 19-letnią koleżankę, którzy przewozili narkotyki. W pojeździe, którym jechali, kryminalni zabezpieczyli 78 gramów amfetaminy. Ostatecznie zarzuty usłyszał 30-latek, który przyznał, że narkotyki należą do niego.

Zwłoki dwóch osób wyłowione z Jeziora Chomiąskiego

Redaktor | 23 lip 13:23 Zakończyły się poszukiwania dwóch osób, które nie dotarły do brzegu po zatonięciu roweru wodnego. Ciało pierwszego z mężczyzn wyłowiono w poniedziałek (22 lipca) wieczorem, drugiego – dzisiaj (23 lipca), ok. 11.00.

Tragiczny wypadek. Zginął motocyklista

Redaktor | 23 lip 09:29 W Warlubiu (powiat świecki) na drodze wojewódzkiej 214 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się motocykla z fiatem ducato zginął 30-letni mężczyzna. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.

Trzy kilogramy narkotyków trzymali w altance. Są już w areszcie

Redaktor | 23 lip 08:05 Na trzy miesiące tymczasowo do aresztu trafili zatrzymani przez kryminalnych dwaj mieszkańcy Chełmna zamieszani w narkotykowy proceder. W altance, w której obaj przebywali, policjanci zabezpieczyli blisko ponad 3 kg marihuany i amfetaminy. Za przygotowanie do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki namierzyli w Śródmieściu. Jedną osobę zatrzymali

Redaktor | 22 lip 19:06 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany, a do tego po kilka gramów metaamfetaminy i tabletek extazy. Policjanci zabezpieczyli u niego łącznie ponad 100 gramów różnego rodzaju środków psychoaktywnych. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Rowerzysta zginął w Przyłękach pod Bydgoszczą

Redaktor | 22 lip 13:30 Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę (21 lipca) w Przyłękach w powiecie bydgoskim. W wyniku poniesionych obrażeń w szpitalu zmarł 66-letni rowerzysta.

Wypłynęli rowerem wodnym, dwie osoby nie wróciły

Redaktor | 22 lip 10:28 W nocy z niedzieli na poniedziałek (21/22 lipca) trwały poszukiwania na jeziorze w Chomiąży Szlacheckiej (powiat żniński). Cztery osoby wypłynęły rowerem wodnym, dwie z nich nie dotarły do brzegu.

Dron czeka na pomysłodawcę maskotki dla strażaków z Mąkowarska [WIDEO]

Redaktor | 21 lip 21:09 Strażacy z Mąkowarska ogłosili konkurs na maskotkę dla swojej jednostki. Na projekty czekają do 8 sierpnia. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda - dron. Ale uwaga! Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Koronowo i tych, którzy mają tam rodzinę. Ewentualnie, brane będą pod uwagę prace osób, które przebywają na tym terenie na wakacjach, ale koniecznie, w każdym przypadku...

Pirat drogowy przejechał przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Policja jest na tropie [WIDEO]

Redaktor | 21 lip 15:41 Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek (19 lipca) wieczorem na przejściu dla pieszych w Kołaczkowie (gm. Szubin). Jego przebieg nagrała kamera umieszczona w aucie, stojącym na czerwonym świetle. Na filmie widać, jak samochód osobowy omija korek, ignoruje sygnalizację i mknie lewym pasem, wjeżdżając na przejście chwilę po tym jak zeszli z niego piesi.